Профорієнтація

21 березня з учнями 11х класів відбулася зустріч на дошкільному відділенні Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.


12 березня 2024 року для учнів 9х та 11х класів Андріївського ліцею №1 представниками Балаклійського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради познайомили з закладом освіти та надали актуальну інформацію щодо вступу-2024!


22 лютого 2024 року для учнів 11 класів Андріївського ліцею 1 представниками
“Кафедри міцності літальних апаратів. ХАІ.” проведено профорієнтаційний захід, щодо вступу у Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “ХАІ”. 


Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто мріє працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися — віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає здібностям, покликанню, знанням, потенціалу.
З цією метою 20 лютого 2024 року для учнів 9-11 класів Андріївського ліцею №1 фахівцем відділу розвитку персоналу Світланою Коженко у дистанційному форматі в рамках профорієнтаційної програми АТ «Укргазвидобування» – «ДЕНЬ КАР’ЄРИ» проведено захід, щодо популяризації нафтогазової галузі. Дякуємо організаторам за змістовне спілкування, адже профорієнтація молоді є важливою складовою розвитку й вдосконалення сучасного суспільства.


Не дивлячись на складні події які відбуваються в країні, ми не втрачаємо здатність долати серйозні життєві труднощі, досягати успіху і продовжуємо розвиватися попри складні умови воєнного часу. А тому сьогодні в нашому ліцеї була проведена профорієнтаційна зустріч із учнями 11 класів вчителями захисту України з метою орієнтації учнів на вступ до військових навчальних закладів України.
Старшокласники дізналися інформацію про мережу вищих військових навчальних закладів в Україні, умови вступу, терміни навчання, особливості військової освіти та служби.
В кінці заходу одинадцятикласникам було надано інформаційні матеріали, буклети, листи про перелік навчальних закладів та умови вступу.

24 січня 2024 року о 14.00 випучкники Андріївського ліцею №1 вщялм  участь у онлайн зустрічі з представниками Харківського національного університету внутрішніх справ “Особливості вступу і навчання у ХНУВС у 2024 році, факультети, спеціальності, майбутня професія”.