Людство і космос-нероздільні

Таємниці космосу

Книга розповість про чудову подорож у світ казок і таємниць космосу. Спостерігаючи небо, наші пращури дізнавалися, коли орати землю й сіяти хліб, коли ловити рибу. Вони створили календар, орієнтувалися в просторах степів та морів. Дізнавшись про них, ти краще будеш знати назви зоряного неба, а це потрібно не тільки астрономам, а й геологам, агрономам, льотчикам, мореплавцям, космонавтам. Книга для дітей молодшого шкільного віку.

 

 

 

 

 

 


Таємниці всесвіту

Ця книга буде цікавою для дітей середнього та старшого віку. Її мета – поширити кругозір дитини, розвинути в неї допитливість, бажання отримати відповіді на загадки Всесвіту. Кольорові ілюстрації на кожній сторінці.

 

 

 

 

 

 


Дитяча енциклопедія. Астрономія, Д. Свєчкарьов

Астрономія, попри те, що вона є однією з найдавніших наук у світі, ще й досі захоплює мільйони професіоналів та аматорів в різних країнах. Головна мета цього видання — викликати інтерес у юних читачів до таємниць Всесвіту, познайомити їх із зоряним небом ближче. Наша енциклопедія деякою мірою може також вважатися доповненням до існуючих шкільних підручників з астрономії, вона допоможе читачам розширити своє сприйняття світу, спираючись на останні досягнення сучасної науки.

 

 

 

 

 

 


Енциклопедія навколишнього світу. Астрономія

За допомогою цієї книжки дитина отримає уяву про склад Всесвіту. Міфи та знаки Зодіаку допоможуть швидше запам’ятати деякі сузір’я. Але головна мета цієї книжки — розвивати в дитини допитливість, цікавість до навколишнього світу, поширити її кругозір. Ця книга буде цікавою як для дошкільнят, так і для дітей старшого віку.