Сертифікація

Про проходження сертифікації вчителів математики у 2024 році


Вчителі Харківщини успішно пройшли сертифікацію у 2023 році. Про це повідомили в управлінні Державної служби якості освіти 15 грудня 2023 року. 9 учителів математики із 25 зареєстрованих, подолали пороговий бал.
У зв’язку з цим, спільнота Андріївського ліцею №1 вітає Степанець Анастасію, вчительку математики, яка, не тільки успішно пройшла усі етапи сертифікації, а й набрала 123 бали із можливих 125.
Анастасія Олександрівна, сподіваємося, що ваші лідерські якості стануть прикладом для молоді. Віримо, що ви не зупинетеся на досягнутому. Бажаємо вам здоров’я, успіхів, нових перемог та мирного неба!

Про проходження сертифікації вчителів початкових класів у 2023 році

                 Завершилася цьогорічна сертифікація вчителів початкових класів. Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє незалежне оцінювання професійних компетентностей педагога, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання, вміння здійснювати самооцінювання власної педагогічної майстерності та представляти свій практичний досвід.
                 44 учителі Харківщини успішно пройшли три етапи сертифікації у 2023 році, серед них і вчителі Донецької селищної територіальної громади: Обух Алла Володимирівна, Бутко Олена Сергіївна, вчителі початкових класів Андріївського ліцею №1.
                     Сертифікація дає можливість вчителю одержати визнання свого професіоналізму, заявити про себе та отримати бонуси за високий рівень компетентності. До того ж сертифікація зараховується як проходження атестації педагогічним працівником та є підставою для присвоєння йому відповідної категорії та/або педагогічного звання.
                      Вітаємо наших вчителів з успішним проходженням сертифікації! Бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, невичерпної творчості, глибокої поваги учнів та батьків, нових здобутків та звершень! Дякуємо Чаговець Любові Василівні, директору Андріївського ліцею №1 за підтримку творчих педагогів!