Навчальна діяльність

Навчальне заняття №2

“Вибухонебезпечні та невідомі предмети. Дії при виявленні вибухонебезпечного або підозрілого предмету. Надання допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів”

Відповідно до графіка проведення заняття щодо популяризації серед учнів закладів загальної середньої освіти Донецької територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуації, сьогодні, 14 грудня в Андріївському ліцеї N1 були проведені навчальні заняття для учнів та колективу на тему: “Вибухонебезпечні та невідомі предмети. Дії при виявленні вибухонебезпечного або підозрілого предмету. Надання допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів”

 

Навчальне заняття №1

 

8 жовтня 2021 року в Андріївському ліцеї №1 було проведено тренування з евакуації персоналу та учнів, відпрацювання дій на випадок пожежі. Під час тренувань усі на практиці закріпили знання щодо дій у разі виникнення пожежі та показали результат 2 хвилини.
Такому швидкому реагуванню передували теоретичні заняття із колективом та учнями, які проходили протягом вересня. На цьому заняття не зупиняються – у закладі будуть відбуватися планові навчання із питань протипожежної безпеки та цивільного захисту.