Проведені заходи із предмету “Захист України”

Сьогодні, 19 квітня 2014 року,  відповідно до програми предмета «Захист України » з одинадцятикласниками Андріївського ліцею №1 проведено 1 день навчально-польових зборів.

Навчально-польові збори — це своєрідний екзамен на вправність та мужність для старшокласника. Зважаючи на важливість популяризації Збройних Сил України та виховання патріотично налаштованого молодого покоління, важко переоцінити важливість подібних заходів, у якому б форматі вони не були проведені, оскільки військово-патріотичне виховання передбачає формування любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у Збройних Силах України.

Для відпрацювання в онлайні практичних навичок вчителі предмету “Захисту України” познайомили ліцеїстів з мобільним симулятором LifesaverSIM. Цей інноваційний інструмент використовує ігровий формат, щоб допомогти виробити навички, що рятують життя. Завдяки реалістичним сценаріям та інтерактивному геймплею, учні можуть на власному досвіді відчути себе у ролі рятувальників, приймаючи важливі рішення та виконуючи дії, необхідні для надання першої допомоги у різних ситуаціях.


22 лютого 2024 року для учнів 11 класів Андріївського ліцею №1 представниками
“Кафедри міцності літальних апаратів. ХАІ.” проведено профорієнтаційний захід, щодо вступу у Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “ХАІ”.


Не дивлячись на складні події які відбуваються в країні, ми не втрачаємо здатність долати серйозні життєві труднощі, досягати успіху і продовжуємо розвиватися попри складні умови воєнного часу. А тому сьогодні в нашому ліцеї була проведена профорієнтаційна зустріч із учнями 11 класів вчителями захисту України з метою орієнтації учнів на вступ до військових навчальних закладів України.
Старшокласники дізналися інформацію про мережу вищих військових навчальних закладів в Україні, умови вступу, терміни навчання, особливості військової освіти та служби.
В кінці заходу одинадцятикласникам було надано інформаційні матеріали, буклети, листи про перелік навчальних закладів та умови вступу.


24 січня 2024 року о 14.00 випучкники Андріївського ліцею №1 вщялм  участь у онлайн зустрічі з представниками Харківського національного університету внутрішніх справ “Особливості вступу і навчання у ХНУВС у 2024 році, факультети, спеціальності, майбутня професія”.


Заняття з надання медочної допомоги при пораненнях з Боженою Гринько

31 жовтня 2023 року, в рамках вивчення предмету “Захист України”, на базі кабінету безпеки для учнів 11-х класів було проведено заняття “Евакуація поранених та надання першої медичної допомоги при пораненнях”. Заняття проводила бойовий медик Божена Гринько. Медикиня розповіла про алгоритм надання першої медичної допомоги з  накладанням шини, розповіла та показала методи та способи евакуації поранених в умовах бойових дій.