Зустріч з представниками ВЗНС Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області

#Андріївський_Перший_безпечний
Земля таїть багато небезпечних знахідок, на які можна натрапити під час прогулянок лісом, походів і стати їх жертвами, навіть, не підозрюючи про це. Ніхто не може гарантувати, що у землі під багаттям, розкладеним на лісовій галявині, немає снарядів часів війни.
У зв’язку з війною випадки ураження населення, зокрема дітей, вибухонебезпечними предметами та мінами стали щоденним лихом для всієї країни.
З метою підвищення рівня мінної безпеки дітей, захисту їх від вибухонебезпечних предметів в Андріївському ліцеї №1 систематично проводяться виховні заходи щодо запобігання нещасних випадків.
18 січня 2023 року для учнів ліцею була організована онлайн-зустріч з провідним інспектоом ВЗНС Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області майором служби ЦЗ Лободою Олександром Вікторовичем. Інспектор розповів дітям про дієві правила з мінної безпеки, звернув увагу на неухильне їх дотримання та як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації
Олександр Вікротович наголосив на тому, що під час святкування Водохреща, заборонено відвідування заходів на водних об’єктах.