Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень – 2021

Олімпійський тиждень у закладах освіти проводиться з 11 вересня по 30 жовтня 2021 року

 

Початок нового 2021/2022 навчального року в Андріївському ліцеї №1 співпав з проведенням Олімпійського тижня.

Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Основними формами проведення Олімпійського тижня є спортивно-видовищні дійства, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

Мета Олімпійського тижня – поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, популяризація здорового способу життя.

Основними формами проведення Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку є спортивно-видовищні заходи, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, пов’язаних з розвитком та популяризацією олімпійського руху.

Протягом тижня вчителі фізичної культури кожного закладу освіти знайомитимуть дітей з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту. Під час заходів у закладах освіти організовані спортивні локації з настільного тенісу, футболу, волейболу,  бадмінтону тощо. Усі охочі можуть спробувати себе у цих видах спорту та отримати сувеніри за участь.

Урочисто розпочався Олімпійський тиждень святом, на якому діти показали свої спортивно-художні номери та досягнення в різних видах спорту. Родзинкою свята став конкурс девізів класних колективів.

При проведенні Всеукраїнського олімпійського уроку  учні згадали цікаву історію виникнення олімпійських ігор, імена український спортсменів, переможців Олімпійських та Паралімпійських ігор 2021 року.