Відновлення освітнього процесу

‼З понеділка 14 березня у закладах загальної середньої освіти відновлюється освітній процес.

Відділ освіти Донецької селищної ради повідомляє, що, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, за погодженням з військово-цивільною адміністрацією у закладах загальної середньої освіти після завершення канікул відновлюється освітній процес.

☝️ Навчання буде організоване в залежності від ситуації в місцевості, де заклад знаходиться, безпечно для дітей. Безпекова ситуація у Донецькій територіальній громаді дозволяє закладам загальної середньої освіти обрати (за погодженням з військово-цивільною адміністрацією) дистанційну форму навчання (з використанням єдиної для закладу навчальної платформи).

☝️Для організації освітнього процесу відділ освіти та керівники закладів освіти узгодили наступні кроки:

1. Кожен заклад освіти має забезпечити можливість долучення до освітнього процесу дітям.

2.Керівники ЗЗСО зобов’язані, прийнявши відповідне рішення, проінформувати здобувачів освіти та їхніх рідних про форму навчання, розклад занять і, у випадку віддаленого навчання, адресу та умови доступу до шкільної навчальної платформи.

3.До навчання у закладі освіти незалежно від обраного формату рекомендуємо долучити також дітей шкільного віку з родин, які тимчасово проживають у населеному пункті, де цей заклад знаходиться (за згодою батьків).

☝️ Для школярів з числа тимчасово переміщених осіб, в тому числі й тих, хто перебуває за межами області чи України, які з різних причин не змогли відновити навчання у ЗЗСО за місцем тимчасового проживання,Департамент спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» створили Дистанційну школу «Вчитись просто» (ДШ «ВП»).

☝️Школа забезпечуватиме викладання усіх предметів (інтегрованих курсів), передбачених типовими освітніми програмами для ЗЗСО. Викладачами ДШ на волонтерських засадах є кращі педагоги області. Школа забезпечена навчальним контентом; виконані учнями завдання перевірятимуться, а результати обліковуватимуться. Рідні та учні ДШ «ВП» отримають (на вимогу) витяг з електронного журналу з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживання.

☝️Для учнів 7-11 класів ДШ розпочинає навчальний процес 14 березня. З 21 березня навчатись у Школі зможуть учні 5-6 класів.⠀

☝️Зареєструватись для навчання у Дистанційній школі можна за покликанням:

👉 https://cutt.ly/vAYwLdX

ℹ Для осіб, які потребуватимуть детальнішого роз’яснення, працюватиме «Гаряча лінія».

Телефони «гарячої лінії»:

096 014 37 08

093 547 37 83

Контактна особа Таня Полянчич.

Ми – сильна нація! 💪

Навчаємось і перемагаємо! 👩🏫

Слава Україні! 🇺🇦