В Україні запустили єдиний портал про навчання під час війни OSVITANOW.ORG

В Україні запустили єдиний портал про навчання під час війни OSVITANOW.ORG
“Освіторія” у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки Міністерства освіти і науки України створили єдину платформу про навчання під час війни  OSVITANOW.ORGЗ початком  війни перед мільйонами українців постали питання: як влаштувати дитину в садок чи школу закордоном, як отримати документи про навчання, як бути зі вступною кампанією цього року? Щоб допомогти відновити освітній процес, на платформі osvitanow.org зібрали усю актуальну для українців інформацію про навчання в Україні та закордоном.
Для освітян на OSVITANOW.ORG зібрані матеріали про трудові відносини під час воєнного стану, інструкції, як працювати тим, хто опинився на тимчасово окупованих територіях, безкоштовні інструменти для організації навчання під час війни, зокрема дистанційного.

“Ми завжди кажемо, що освіта  найпотужніша зброя! І головне завдання освітнього фронту зараз  не дати ворогу залишити українських дітей без освіти. Наш портал про навчання під час війни OSVITANOW.ORG допоможе в цьому усім учасникам навчального процесу,”  говорить Зоя Литвин, українська освітянка та голова громадської спілки “Освіторія”. 

Платформа регулярно оновлюється та доповнюється експертними матеріалами.
OSVITANOW.ORG