Увага, конкурс ораторського мистецтва!

Відділ освіти Донецької селищної ради інформує.
📝З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, у межах відзначення Дня української писемності та мови у вересні 2023 року буде проведено в онлайн-режимі територіальний відбірковий етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Донецької територіальної громади.
До 25.09.2023 на рівні закладів громади буде організовано й проведено фестиваль за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)» із використанням онлайн-ресурсів.
✅Конкурсні виступи учнів будуть розміщені на сервісі YouTube.
Конкурсна робота, визначена журі найкращою, буде направлена на обласний фестиваль ораторського мистецтва серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області (у дистанційній формі), організований КВНЗ «ХАНО».