Розпочався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

22 січня 2022 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» розпочався II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який триватиме до 20 лютого 2022 року.
У 2021/2022 навчальному році ІІ етап Конкурсу проводиться у 69 секціях 12-ти наукових відділень. До структури Конкурсу введено нову секцію «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі» (наукове відділення наук про Землю).
Основними завданнями Конкурсу є виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку.
В цьому році беруть участь 5 учнів закладів загальної середньої освіти громади у відповідних наукових секціях: «Етнологія», «Математика», «Агрономія», «Педагогіка», «Соціологія».
Щиро вітаємо Кулика Євгена Вадимовича, учня 9 класу Андріївського ліцею №1 (науковий керівник Грицюта Вікторія Юріївна), який 23 січня 2022р. достойно презентував результати власних наукових досліджень під час постерного захисту та наукової конференції.
Всім іншим учасникам бажаємо завзятості та наполегливості на шляху до безапеляційної перемоги!