Привітання до Дня захиників України!

Любі наші захисники та захисниці! Сьогоднішнє свято ми відмічаємо із щемом в серці, бо в наш спільний дім прийшла війна, вдерлася жорстока орда руйнівників-варварів.

І щоб там вони не думали про нас, ми можемо пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а вміло захищала себе від ворогів.

В цей день, який дійсно єднає захисників України всіх часів, шкільний колектив Андріївського ліцею №1 вітає всіх, хто причетний до боротьби за нашу Незалежність, Волю та Перемогу  зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки  українського війська, Днем українського козацтва, Днем захисника України, вклоняється перед українцями, які боролися проти нацизму в часи Другої світової війни   та перед сучасними воїнами, які ціною свого життя зберігають наше.

Схиляємо низько голови  перед пам’яттю і подвигом славних синів України, що не встали з поля бою за Правду, пам’ятаємо про них і молимося за їх чисті душі.

В цей день ми згадуємо українських воїнів усіх часів, неабияк пишаємося ними, їхньою силою, їхньою мужністю, їхньою жертовністю. Дякуємо! Дякуємо кожному воїну, кожній щирій і сміливій людині, яка наближає нашу Перемогу!

Щиро бажаємо нашим захисникам козацької відваги, мужності, міцного здоров’я, любові та родинного затишку!

Хай майбутнє буде без війни. Бажаємо всім родинам не з фронту, а з мирної роботи очікувати своїх  синів, чоловіків!

Слава захисникам України! Слава Україні!!!