Посвята да дружини юних пожежни-рятувальників

У кожного героя повинні бути помічники – юні рятувальники, котрі в подальшому продовжать їх справу. Такими помічниками стали учні Андріївського ліцею №1, які вступили до лав Руху юних пожежних-рятувальників.
31 травня 2023 року відбулася офіційна посвята команди «Агенти 101». На заході були присутні представники Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області та упраління організації пожежно-профілактичної діяльності у державних установах ГУ ДСНС України у м. Києві, екстреної медичної допомоги, селищної ради, керівництво відділу освіти Донецької селищної ради, працівники національної поліції. Гості урочисто вручили дітям посвідчення юних рятувальників, нагрудні знаки, подяки, смаколики та привітали шестикласників. Наприкінці, заходу команда Андріївської МПК продемонструвала свої вміння діяти в надзвичайних ситуаціях при гасінні пожежі.
Рух юних пожежників-рятувальників – це добровільне об’єднання, яке має на меті агітувати та виховувати у молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей в умовах виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
Ми впевнені, що рухівці стануть взірцем для інших, еталоном мужності, відваги, доброти, порядності. Навіть якщо не оберуть професію рятівника, то обов’язково будуть справжніми громадянами, адже діти – майбутнє нашої країни!