Останній Дзвоник 2022

Дорогі діти, батьки, вчителі… Українці. Ось і завершився 2021/2022 навчальний рік.

Так, усім нам було непросто, але і з цим ми впоралися. А це означає тільки одне – Україна переможе! Головне – не падати духом, не панікувати, вірити в Збройні сили України, і тоді День Української Перемоги настане якнайшвидше.

Це свято – особливе та радісне для всіх учасників освітнього процесу. Останній дзвоник сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився, що ви, дорогі діти, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті. Але не забувайте про складну ситуацію в країні, тому бережіть себе, своїх рідних.

Особливо пам’ятний цей день для випускників 2022 року. Ви, шановні, прощаєтеся із ліцеємі вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Зичимо вам впевненості, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Висловлюємо щиру подяку вчителям за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість душ; батькам — за любов, віддане тепло своїх сердець, за те що ви були поруч із своїми дітьми та допомагали педагогам навчати наших спільних дітей у такий непростий час.

Шановні учні, дорогі випускники, бажаємо вам успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою ваших здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин!

До зустрічі у новому навчальному році!

Бережіть себе, мирного неба!

Україна назавжди у нашому серці!

Останній Дзвоник в Андріївському ліцеї №1 (онлайн)