Міжнародний день шкільних бібліотек

#Наші_канікули_осінь 🍂🍁
Ось і розпочалися осінні канікули. І сьогодні, 23 жовтня, відзначаємо Міжнародний день шкільних бібліотек. Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек і вперше свято було проведено в 1999-му році. Дата святкування Міжнародного дня шкільних бібліотек в багатьох країнах, зокрема і в Україні – щорічно в четвертий понеділок жовтня.
Запрошуємо вас на віртуальну зустріч з бібліотекою Андріївського ліцею №1.
З нагоди Міжнародного дня шкільних бібліотек, 23 жовтня 2023 року, для учнів початкових класів була проведена розважальна програма “У світі казок”. Дітлахи розгадували загадки, ділилися враженням від прочитаних казок, грали у рольові ігри. Захід, хоч і був проведений онлайн, але діти отримали багато вражень, задоволення від спілкування та дізналися багато про казки та їх різноманітність.

Книга – мовчазний, але вірний друг і добрий порадник. Читання книг розвиває дитячу фантазію, виховує почуття прекрасного, вчить пізнавати добро та зло, правду і неправду, розуміти та цінувати життя людини, любити і берегти живу природу, відкривати для себе минуле і прокладати шлях у майбутнє. Мабуть, у кожного з нас є улюблена книга, яка позитивно вплинула на наше життя і додала в нього трішечки гармонії, впорядкованості та натхнення. В багатьох учнів нашого ліцею є такі особливі книги і тому вони вирішили поділитися з нами, взявши участь у фотовиставці «Моя улюблена книга», з нагоди Міжнародного для шкільних бібліотек. Дякуємо всім учасникам за активність!