Курс «Основи здорового харчування для учнів 1–4 класів» 

Їжа під час війни. ЮНІСЕФ та EdEra запускають онлайн-курс для вчителів про здорове харчування дітей
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з освітньою платформою EdEra розробили онлайн-курс для освітян та інших спеціалістів, які працюють із дітьми. Курс «Основи здорового харчування для учнів 1–4 класів» допоможе організувати здорове та збалансоване харчування, навіть в умовах війни. Матеріали будуть корисними для працівників літніх таборів для відновлення дітей, центрів для переселенців та інших освітніх закладів чи закладів дозвілля, у яких діти харчуються.
ЮНІСЕФ та EdEra представляють онлайн-курс, який складається із п’яти модулів і присвячений принципам збалансованого харчування. Відео, лекції та сценарії уроків пояснять учителям початкових класів, як:
  • говорити з дітьми та їхніми батьками про здорову їжу;
  • допомогти учням обрати смачне та корисне меню на щодень;
  • сформувати харчові звички здорових і сильних дітей.
Зареєструватися на безплатний онлайн-курс можна за посиланням.
Вчителі, які пройдуть принаймні чотири модулі та складуть фінальний тест, отримають сертифікат та зможуть провести уроки у своїх школах, літніх таборах або центрах для переселенців. Перші 300 вчителів, які складуть тест, отримають від ЮНІСЕФ ігрові набори на тему здорового харчування для учнів молодшої школи.
Онлайн-курс створено за підтримки Уряду Швейцарії в межах реформи системи харчування в українських закладах освіти, яку у 2020 році ініціювала Перша леді Олена Зеленська.
Курс «Основи здорового харчування для учнів 1–4 класів»