Інтерактивний просвітницький захід «Відчуй справжній смак чистої української мови»

3 листопада 2023 року Харківським національним педагогічним університетом університетом Г. С. Сковороди для учнів 9-11 проведено інтерактивний просвітницький захід «Відчуй справжній смак чистої української мови». Спікер заходу Олена Олексенко запросила учнівську спільноту долучитися до святкувань з нагоди Дня української писемності та мови, які тривали майже тиждень. Старшокурсниця Карина запропонувала взяти участь в інтерактивній грі, в ході якої пропонувала цікаві завдання на визначення лексичних помилок. Учні залюбки долучилися до виконання завдань. Разом вправу було виконано на відмінно: 20/20. Це свідчить про те, що українську мову знають, люблять і шанують.
Друга частина заходу була присвячена профорієнтаційній роботі. Представники різних кафедр (Інна Павлова, Вікторія Піддубна та завідувачка кафедри української мови та літератури Наталія Щербакова) коротко ознайомили старшокласників з програмою навчання та можливістю детальніше дізнатися про філологічний факультет, викладачів, курси підготовки і можливістю стажування за кордоном за програмою обміну студентами. Завдяки спілкуванню наживо старшокласники мали змогу задати питання викладачам, зорієнтуватися у виборі майбутнього вишу для навчання та вибору професії.
Такі заходи мають на меті прокласти місточок між абітурієнтом і вищим навчальним закладом.
Дякуємо організаторам і спікерам заходу за можливість долучитися до поціновувачів українського слова та познайомитися з тими, хто прокладає стежку у дивовижний, чарівний і неповторний світ українського слова.
Нравится

Комментировать