Інструктивно-методична нарада “Як захистити себе у застосунку Zoom”

Zoom, як платформа для проведення відеоконференцій, став мегапопулярний в Україні з початком карантину. Зараз по всьому світу Zoom використовують, щоб провести бізнес-зустрічі, шкільні уроки, приватні розмови, урядові наради та навіть весільні церемонії.

Та чи безпечно це?  

Щоб розібратися із цим питанням та не потрапити у неприємні ситуації під час проведення онлайн-уроків, 10 листопада 2023 року, педагогічний колектив Андріївського ліцею №1 зібрався для проведення інструктивно-методичної наради “Як захистити себе у застосунку Zoom”, під час якої обговорили усі підводні камені використання даної платформи та як убезпечити свої уроки та учнів від зумбомбінгую

Зумбомбінг — це дуже реально. Це трапляється не десь там із кимось, про що можна прочитати лише у ЗМІ — це може статися з вами, якщо ви упустили щось у налаштування. Знаємо із власного досвіду. І з власного досвіду рекомендуємо — якщо до вас завітали тролі, ціль яких зірвати вашу онлайн подію, намагайтеся не розгубитися. Тролів завжди можна заблокувати та видалити. Основне — не панікуйте.