Безпека дітей в Інтернеті. Година психолога

8 лютого в межах тижня “Безпечний Інтернет”, практичним психологом Дуб О. І., була проведена година психолога ” Безпека дітей в Інтернеті” з учнями 8 -х класів.

В ході якої діти знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства, – це Інтернет-залежність, фішинг як вид шахрайства, соціальні мережі як засіб впливу на політичне та соціальне життя людей, використання інформації агресивного змісту. Обговорили з учнями про негативний вплив на психіку та здоров’я дитини. Бесіда з психологом розширила й поглибила знання дітей про безпечний Інтернет, розвивала уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувала любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями. Разом з підлітками було розроблено поради по використанню безпечного Інтернету та його ресурсів.

Також практичним психологом були підібрані відповідно вікової категорії мультфільми та відеоролики та розміщені для перегляду у Viber-групах всіх класів: ” “Казка про скріпочку”, “Хаппі та її суперсила”, “Кібербулінг”, “Безпека в інтернеті – просто” та ін.