10-Б клас

Класний керівник

Дуб Ольга Іванівна

Знайомтесь 10-Б клас 


Перший урок 2023/2024 навчальний рік


Вступна бесіда

“Дистанційне навчання. Правила поведінки під час онлайн уроку”


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)


Бесіда “Техніка безпеки під час воєнного стану”


Міжнародний день миру 


Година спілкування з БЖД

26 вересня у 10-Б класі, Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради, проведена бесіда  про заборону на відвідування лісів, лісосмуг та перебування на берегах річок на період дії воєнного стану в Україні, повʼязані з мінною небезпекою, військовими діями та високою пожежною небезпекою.

З метою профілактики «Зловживання алкогольних напоїв серед підлітків», у 10-Б класі 27.09.2023 р. проведена профілактична бесіда.


Всеукраїнський урок єдності з медіаграмотності

06 жовтня учні 10-Б класу долучилися до Всеукраїнського уроку єдності з медіаграмотності

 


18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. Практичним психологом Ольгою Дуб проведена з учнями 10-Б класу психологічна година “День боротьби з торгівлею людьми”. В ході якої діти за допомогою “Мозкового штурму” назвали “Що таке торгівля людьми”, пригадали причини її виникнення. Старшокласники ознайомилися з статистикою щодо торгівлі людьми та її видами та формами. Ліцеїсти визначали “міфи і факти” та розшифровували ребуси пов’язані з торгівлею людьми.


Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проведено другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
🗒️ У рамках Тижня учні 10-Б класу долучилися до інформаційної кампанії. Зокрема, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів.

Всесвітній день доброти

Сьогодні 13 листопада відзначається Всесвітній день доброти. Це чудове свято, яке допомагає проявити свою турботу та любов до ближніх. Будьте добріші один до одного, обійміть своїх рідних, або просто посміхніться тому, хто поруч з вами. Зі святом!!!


Бесіда «Правила поведінки на льоду та біля водоймищ. Надання першої медичної допомоги потопаючому взимку»

У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою запобігання нещасних випадків, 20 листопада 2023 року, в Андріївському ліцеї №1 для здобувчів освіти була проведена бесіда «Правила поведінки на льоду та біля водоймищ. Надання першої медичної допомоги потопаючому взимку». У ході спілкування класні керівники нагадали дітям про правила поведінки на водних об’єктах у зимовий період та способи запобігання потраплянню людей під лід, розповіли про способи безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях та правила надання першої допомоги.
А також, принагідно, нагадали про правила безпеки під час ожеледиці та обледенінні. Адже, перший сніг – це не лише прекрасні снігові простори, іскристі сніжинки, мороз і сонце, тому потрібно дотримуватися усіх правил безпеки, бо життя і здоров’я – це найвища цінність.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років, до відзначення якого долучилася вся спільнота Андріївського Першого ліцею. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.
Пам’ятаючи про свої обов’язки та вшановуючи пам’ять про тих, хто став на захист свободи та незалежністі країни – ми неодмінно переможемо російського агресора. Адже, тільки завдяки борцям за незалежність ми вільні творити майбутнє у нашій незламній країні!

День вшанування жертв Голодоморів

Минуло 90 років від початку Голодомору 1932-1933 років. Напередодні пам’ятної дати – Дня вшанування жертв Голодоморів, що відзначається щорічно у четверту суботу листопада, в 10-Б класі відбулася година спілкування. Під час заходу діти  вшанували пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання, поринули у роздуми: про життя, про країну, про минуле, сьогодення та майбутнє.
25 листопада, десятикласники долучилися до акції пам’яті “Запали свічку”. Запали свічку у вікні свого будинку – це символ скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів українців та одночасно віра, що подібне ніколи й ніде не має повторитися.
Трагічні події та злочини сьогодення доводять: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Акція “16 днів проти насильства”

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему. Тому практичний психолог, Дуб Ольга Іванівна проводячи годину психолога з учнями 10-Б класу, ще раз нагадала про символом боротьби зі СНІДом – червону стрічку, яка була задумана весною 1991 року, символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.. Діти пригадали шляхи передачі ВІЛ, ознайомилися із статистикою епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні та в світі. В ході заняття переглянули відео«СНІД – небезпечне захворювання» та розглянули питання “Як поводитися людині, інфікованій ВІЛ, та її близьким?”, вчилися виховувати потребу активної участі у профілактиці передачі ВІЛ/СНІД. А на завершення підлітки зробили висновок, що все залежить від самої людини, від її ставлення до здорового способу життя.


День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


Батьківські збори (15 грудня)

 


Година спілкування “Мова навчання – державна”


День Соборності України


День памяті Героїв Крут


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав