8-А клас

Класний керівник

Колесник Наталія Іванівна

Знайомтесь 8-А клас (презентація класу)


Перший урок 2023/2024 навчальний рік

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Виходячи з того, що новий навчальний рік приносить більше навантаження та стресів, особливо в умовах війни та змін у навчальному процесі, важливо, щоб початок нового навчального 2023-2024 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.

Проводячи перший урок у 8-А класі, Андріївського ліцею №1 Ізюмського району Харківської області, було приділена увага «знайомству» та спогадам про друзів-однокласників та рідний ліцей. Проведена розмова за для допомоги дітям-підліткам почуватися спокійніше й впевненіші та мати більше сил на навчання та спілкування з однолітками.


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)

08 вересня 2023 року у 8-А класі, Андріївського ліцею №1 Донецької ОТГ Ізюмського району, був проведений Всеукраїнський «Олімпійський урок» з метою виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом. Розвивати в дітей здоровий інтерес до змагань, виховувати в них лідерські якості та спрямовувати їх на шлях до перемоги, на протягом всього життя. (презентація)


В учнівському колективі 8-А класу було проведено засідання учнівського активу, на якому розподілено посади, визначено мера та назву Вільного містечка


Профілактика та попередження нещасних випадків під час навчання та в побуті. Мінна безпека. Заборона відвідування лісів, лісосмуг та набережних

12 вересня 2023 року , у 8-А класі Андріївського ліцею Донецької ОТГ Ізюмського району, була проведена виховна година «Профілактика та попередження нещасних випадків під час навчання та в побуті. Мінна безпека. Заборона відвідування лісів, лісосмуг та набережних.»

Мета виховного заходу ознайомити учнів з основами охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчання ,виховати у учнів нести відповідальність за власне життя та життя оточуючих людей .А також в цих складних умовах навчитись підтримувати себе та близьких, отримати знання з основ своєї безпеки та використовувати їх для збереження свого життя.


Батьківські збори

14 вересня 2023 року , з батьками учнів 8-А класу Андріївського ліцею Донецької ОТГ Ізюмського району, була проведена онлайн-зустріч.

В нових умовах суспільного, освітнього й технічного розвитку законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані постійно дбати про своїх дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей, зміцнення фізичного здоров’я, отримання загальної освіти та інше.

В сучасних умовах координацію виховних дій  покладено на батьків та  освітній заклад і від того, як організована робота з батьками  значною мірою залежить успішність процесу навчання і виховання учнів.


Міжнародний День Миру

21 вересня  у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру (презентація)

8-А клас Андріївського ліцею Донецької селищної ради Ізюмського району також долучився до святкування. Це свято довгоочікуване для всіх нас , так як наша країна потерпає від військової агресії . Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям  – це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває запекла боротьба. Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого людськог

о життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Виставка фото “Ми не діти війни”


Година спілкування з БЖД

26 вересня у 8-А класі, Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради, проведена бесіда  про заборону на відвідування лісів, лісосмуг та перебування на берегах річок на період дії воєнного стану в Україні, повʼязані з мінною небезпекою, військовими діями та високою пожежною небезпекою.

З метою профілактики «Зловживання алкогольних напоїв серед підлітків», у 8-А класі 27.09.2023р. проведена профілактична бесіда .


IV Національний антибулінговий урок

З метою захисту дітей від насильства, 27 вересня 2023 року у 8-А класі, Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, проведена виховна година. Де ознайомили учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховували почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивали вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формували навики відповідальної та безпечної поведінки.
Актуальність теми зумовлена тим, що явище булінгу надзвичайно поширене в сучасній школі, а його наслідки, беззаперечно, негативно впливають на самореалізацію особистості. Варто розуміти, що реформація сучасної нової української школи можлива за умови створення соціально безпечного освітнього простору шляхом формування в учнів вміння правильно поводитись у небезпечних та критичних ситуаціях загрози життю, честі та гідності особистості, булінгу, надавати допомогу собі та іншим. Профілактична робота має будуватися на принципах відкритості, чесності та формувати в учнів практичні вміння та навички, які необхідні для життя в сучасних умовах. (презентація)

День захисників та захисниць України

1 Жовтня -День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці.

З метою виховання патріотизму і любові до Батьківщини і тих , хто її боронить ціною свого життя, у 8-А класі була проведена виховна година «Урок мужності  до Дня захисників та захисниць з елементами квесту».


Всеукраїнський урок єдності (06.10)


День домашніх тварин

День домашніх тварин, який відзначають 30 листопада. Всеукраїнський флешмоб “Лапка підтримки”.


Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Учні 8-А класу Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району, на чолі з класним керівником Колесник Наталією Іванівною, долучилися до акції «16 днів проти насильства»
Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.
Метою цього дня є використання таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці , примусові шлюби, насильницьке вербування дітей для подальшого використання у зброєних конфліктах.

Учні 8-А класу Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району, на чолі з класним керівником Колесник Наталією Іванівною, долучилися до акції «16 днів проти насильства».
1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.
Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.
Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом − звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект «Червона стрічка» символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

День Збройних сил України

Учні 8-А класу, Андріївського ліцею№1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, на чолі з класним керівником Колесник Н.І вітають наших захисників і захисниць з Днем Збройних Сил Українии!!!
Ми вдячні усім захисникам та захисницям, які щоденно докладають зусиль, ризикують і стоять за нашу правду, волю і незалежність та цілісність України.
Наші захисники та захисниці навіть ціною власного життя і здоров’я продовжують здобувати свободу для Українського народу, виборювати право на існування нашої держави.
Ми віримо у вашу силу й незламність та щиро вдячні усім військовослужбовцям Збройних Сил України за вірність Присязі, сумлінне виконання військового обов’язку, сміливість, відвагу, самопожертву й непереможний характер, який ви щодня демонструєте.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг, тих, хто ціною свого життя тримав оборону та ніс наш прапор перемоги.
Сьогодні військові Збройних сил України є прикладом самовідданості та героїзму для нашої молоді, для кожного громадянина України.

Тиждень доброчесності

В рамках тижня доброчесності, 08 грудня 2023 року, у 8-А класі (керівник Наталія Колесник) Андріївського ліцею №1, був проведений виховний захід, мета якого – знайомство здобувачів освіти з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки. Після, проведеного уроку, восьмикласники зробили висконовки, що тиждень доброчесності варто організовувати щорічно для здобування
навичок працювати чесно і самостійно, цінувати не тільки свої думки і працю, а й інших людей.

Година спілкування на тему «Українська мова в освітньому процесі»

Так, в рамках проведення Тижня правознавства були проведені заходи, з учнями 8-А класу, Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського райну Харківської області, спрямовані на забезпечення захисту прав дітей, розширення знань учнів основоположних правових документів (Конституція України, Загальна декларація прав людини, Конвенція ООН про права дитини) та дотримання національних і загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій.
А також ознайомились з конституційним положенням мови в суспільстві; вчили вдало користуватися усім багатством і різноманіттям лінгвістичних засобів української мови; розвивати мислення, пам’ять, уяву, зв’язне мовлення учнів, збагачувати їх словниковий запас; пробуджувати любов до рідної мови.
Розуміти значення мови в житті кожної людини й суспільстві та з функціями української мови як державної.Розвивати мовленнєві здібності. Виховувати почуття гордості за рідну мову та поважне ставлення до неї.

День Соборності України

День Єднання, День Злуки – це день Нескореності, день Незламності для кожного Українця.
Наша ЄДНІСТЬ – це ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ!🙏💙💛
Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя.
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.


Всесвітній День Землі

У 8-А класі, Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області класним керівником Колесник Н.І., був проведений виховний захід присвячений Міжнародному Дню Землі.
Мета цього дня – привернути увагу громадськості до нашого спільного дому – планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Цей день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.