7-Б клас

Класний керівник

Синельнікова Лариса Вікторівна

Знайомтесь 7-Б клас (презентація класу)


Перший урок 2023/2024 навчальний рік


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)


Бесіда “Безпека на дорозі”

У 7-Б класі була проведена бесіда на тему: ” Безпека на дорогах” З метою розширення знань про правила дорожнього руху, про правила поведінки пішоходів і водіїв в умовах вулиці . а також правила їзди на велосипедах , скутерах, мопедах, квадрациклах..Попередження дитячого травматизму.


Батьківські збори

14 вересня відбулися батьківські збори в 7-Б класі на тему: ” Організація навчального процесу у 2023- 2024 н.р.”


Міжнародний День Миру

21 вересня – Міжнародний День Миру!!! Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі, про важливість миру як найціннішого дару. Мир не тільки забезпечує безпеку та стабільність. Він є основною передумовою для стабільного розвитку, забезпечення соціальної справедливості та збереження навколишнього середовища і має вирішальне значення для гармонійного співіснування всього людства.
Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях і захист від агресорів.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат. Учні 7-Б згадали про цей день під час бесіди: « За мир в усьому світі – це значить за життя!»


Бесіда : «Правила безпеки під час воєнного стану. Заборона відвідування лісів» 


Антибулінговий урок. ” Не цькуй!”


День захисників та захисниць України

День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається щороку 1 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом із назвою «День захисника України». Через реформу церковного календаря в Україні з 2023 року святкування перенесено з 14 жовтня на 1 жовтня. Свято відзначається, щоб вшанувати захисників нашої держави – сучасників, які боронять незалежність України під час російської агресії, та згадати про українців, які жертвували своїм життям заради Батьківщини за часів козацтва та визвольного руху у двадцятому столітті.


Всеукраїнський урок єдності з медіаграмотності

06 жовтня учні 7-Б класу долучилися до Всеукраїнського уроку єдності з медіаграмотності


День Гідності та Свободи


В рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая», свої привітання з Днем ЗСУ та Днем святого Миколая приготували учні 7-А та 7-Б класів Андріївського ліцею №1 у вигляді коробок тепла, які відправили військовосложбувцям напередодні свята.

Український Державний Центр Позашкільної Освіти – УДЦПО
Міністерство освіти і науки України