5-А клас

Класний керівник

Степанець Анастасія Олександрівна

Знайомтесь 5-А клас  (презентація класу)


Перший урок 2023/2024 навчальний рік


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)


Перші батьківські збори


Всеукраїнський урок єдності з медіаграмотності

06 жовтня учні 5-А класу долучилися до Всеукраїнського уроку єдності з медіаграмотності


День волонтера

Волонтерство в Україні має глибокі корені та важливу історію, особливо в останні десятиріччя, коли країна зіткнулась з різними викликами, такими як Революція гідності у 2013-2014 роках, анексія Криму та конфлікт на сході України, а згодом і повномасштабне вторгнення. Ці події викликали великий обсяг громадської активності та бажання громадян допомагати одне одному. Одним із ключових етапів волонтерської діяльності було забезпечення підтримки військовослужбовцям та мирному населенню, зокрема на території, яка постраждала від конфлікту на сході України. Волонтери виступали як ключові постачальники гуманітарної допомоги, забезпечуючи життєво необхідні ресурси, такі як їжа, одяг, медикаменти та інше. Їхня діяльність виявилася критичною для тих, хто опинився в складних гуманітарних умовах через конфлікт.
З початком повномасштабного вторгнення росії, волонтерський рух набрав нових обертів. Суспільство згуртувалось. Допомагає кожен.

Почалась нова сторінка волонтерського руху Андріївського ліцею №1. В рамках акції “16 днів проти насильства”, 5 грудня для здобувачів освіти, Анастасія Степанець провела годину спілкування «Поспішай творити добро» до Міжнародного дня волонтера. Дякуємо кожному та кожній – всі ви волонтери! Наближаємо Перемогу разом! Підтримуємо ЗСУ!