4-А клас

Класний керівник

Сляднєва Ольга Володимирівна

Знайомтесь 4-А клас (презентація класу) 


Перший урок 2023/2024 навчальний рік


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)


Бесіда “Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами у разі їх виявлення”

14 вересня 2023 року в 4-А класі була проведена бесіда “Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами у разі їх виявлення”. Метою цього заходу було повторення правил поводження з ВНП, формування вміння правильно діяти в разі небезпеки, виховання почуття відповідальності, формування ціннісного ставлення до життя.


Міжнародний день миру


Батьківські збори

21 вересня в 4-А класі відбулися батьківські збори на тему “Спілкування в родині”. Для батьків дуже важливо мати можливість відкрито й ефективно спілкуватися зі своїми дітьми. Відкрита, ефективна комунікація йде на користь не тільки дітям, а й кожному члену сім’ї. Тому батькам було запропоновано ознайомитися зі способами ефективного спілкування, які допоможуть дитині розкритись і довіритись батькам.


IV Національний антибулінговий урок


Всесвітній день захисту тварин


Акціїя”16 днів проти насильства”

В рамках акції “16 днів проти насильства”, 08 грудня 2023 року, учні 4-А класу (керівник Ольга Сляднєва) взяли участь у виховному заході «Учимося жити в мирі та злагоді», присвяченому Міжнародному дню захисту прав людини, який проводився з метою формування поняття свободи особистості, міжособистісних стосунків у дусі толерантності, дружби, миролюбності, доброти та поняття про права людини та дитини, виховання розуміння зв’язку прав людини та збереження миру на Землі.


Всесвітній  день Землі (20.03)

Учні 4-А класу взяли участь у виховному заході присвяченому Всесвітньому дню Землі. Діти познайомилися із символом та прапором Дня Землі. Прийняли участь у обговоренні проблем, які загрожують у майбутньому нашій планеті, дізналися багато цікавих фактів про Землю. А ще учні отримали практичні поради на кожен день, як бути дружніми до довкілля.