2 грудня Міжнародний день боротьби за скасування рабства

2 грудня Міжнародний день боротьби за скасування рабства
У світі досі існують сучасні форми рабства: торгівля людьми, сексуальна експлуатація, насильницьке вербування, використання у збройних конфліктах, боргова кабала, та інше.
З метою підвищення обізнаності учнів щодо ризиків та шляхів потрапляння в рабство, його видів та проявів практичним психологом проведена година психолога з дітьми 7-Б класу “Я проти рабства”.
Під час бесіди підлітки ознайомились з ознаками торгівлі людьми, видами рабства, з гарантіями держави людям що постраждали від торгівлі людьми, та алгоритмом дій щоб не потрапити в рабство. Година психолога з учнями 7-В «Будь обачним», спрямована на формування уявлень про торгівлю людьми, на розвиток навичок безпечної поведінки. На інформаційних годинах спілкування учні 6 та 8-их класів з’ясували, що таке рабство, час і причини його виникнення, дізналися, чи існує воно сьогодні, вчилися висловлювати власне ставлення до работоргівлі.
У 7-А класі про проблеми існування рабства в сучасному світі, причини потрапляння в складні ситації було обговорено під час години спілкування, присвяченого Міжнародному дню боротьби з рабством, з класним крівником Бардаковою Т.С.