2-Б клас

Класний керівник

Гаврилейченко Тетяна Олександрівна

Знайомтесь 2-Б клас (презентація класу)


Перший урок 2023/2024 навчальний рік


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)


Батьківські збори

12 вересня в 2-Б класі відбулися батьківські збори на тему «Організація дистанційного навчання». На зборах була присутня заступник директора з НВР ліцею Дмитрова М.М., яка ознайомила батьків з нормативними документами, щодо роботи ліцею та відповідальності батьків під час дистанційного навчання. Розглянули з батьками організаційні питання, було надано поради «Як організувати навчання дитини під час дистанційного навчання», пригадали правила з ТБ під час воєнного стану, провели практичну вправу «Як правильно хвалити дитину».


15 вересня було проведено урок з ТБ «Правила поведінки під час воєнного стану». Дітей було ознайомлено з місцями, які заборонено відвідувати (ліси, лісосмуги, водойоми, поля та ін.). Обговорили, що під час воєнного стану, навіть безпечні раніше місця, можуть стати небезпечними, тому в нагоді стануть 4 суперздібності, які необхідно виробляти в собі задля зберення життя та здоров’я.

 


Міжнародний День Миру


Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів

«Challenge Fest»

Діти долучилися до фест-челенджу. Вчимося дбати про своє здоров’я змалку. Приєднуйтесь!


День захисту тварин. День доброти (04.10)


Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проведено другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

Акція “16 днів проти насильства”

В рамках Акції “16 днів проти насильства” 28 листопада для учнів 1-4 класів було проведено заняття «Вчимося розуміти та поважати інших». В цікавій ігровій форм, Т.О.Гаврилейченко познайомила дітей з поняттями «повага» та «толерантність». Переглядаючи мультфільм «Про толерантність» діти зробили висновки про значущість толерантної поведінки під час взаємодії з іншими.