11-Б клас

Класний керівник

Сіняговська Каміла Сергіївна

Знайомтесь 11-Б клас  (презентація класу)


Перший урок 2023/2024 навчальний рік

Класним керівником Сіняговською Камілою Сергіївною разом із 11-Б проведено перший урок на тему «Україна у моєму серці!». Метою уроку було розширити знання здобувачів освіти про цінності українців і України, єдність, незалежність і суверенність нашої держави та роль у цьому українського воїнства.  Дуже важливо було об’єднати і підняти патріотичний дух учнів.

Здобувачі освіти 11-Б були обізнані про важливість ментального здоров’я. 

Його головною метою буде навчити дітей декількох технік саморегуляції для того, щоб подолати страх чи тривожність.


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)

 


Засідання учнівського самоврядування класу

12 вересня в 11-Б класі Андріївського ліцею № 1 відбулися вибори Мерії класного учнівського містечка «Незламні».
Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, що саме він зможе зробити для того, щоб шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування мером класного містечка більшістю голосів було обрано ученицю Дар’ю Богдан.
Вітаємо новообраного мера з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя ліцею.


Бесіда “Поведінка учнів під час воєнного стану”

13 вересня вчителем Сіняговської Камілою Сергіївною разом із здобувачами освіти 11-Б класу проведено виховний захід на тему «Поведінка учнів під час воєнного стану». До учнів доведено алгоритмом дій під час надзвичайних ситуацій; правила поведінки при виявленні незнайомих предметів, вибухонебезпечних снарядів, мін, уламків ракет чи зброї. Обговорення із здобувачами освіти можливих небезпечних ситуацій і прийняття грамотних виважених рішень.

 


Батьківські збори

19 вересня 2023 року класним керівником 11-Б Сіняговською Камілою Сергіївною було проведено батьківські збори на тему «Організація дистанційного навчання на початку 2023-2024 навчального року».

Метою зборів було засвоєння і подальше застосування дистанційних технологій навчання на період обмежувальних заходів під час військового стану.

Батькам учнів було доведено про те, що таке дистанційне навчання; ознайомлено з нормативними документами школи про дистанційне навчання та регламентом дистанційного навчання для учнів і батьків; наголошено про правила безпеки дітей під час військового стану.


Міжнародний день миру

Щороку цього важливого дня, 21 вересня, Міжнародного дня миру – люди в усьому світі збираються, вшанувати пам’ять жертв непорозумінь і конфліктів, а також заявити про власну готовність присвятити себе якнайшвидшому втіленню в життя мрії людства, а саме Миру та Перемоги!


Година спілкування з БЖД

Класним керівником Сіняговською Камілою Сергіївною здобувачам освіти 11-Б проведено бесіду на тему «Вплив куріння, алкоголю та  наркотиків на здоров’я  підлітків». Учнів було ознайомлено з негативними наслідками вживання алкоголю; сформовано уявлення здобувачів освіти про здоровий спосіб життя; було показано, як алкоголь  впливає на організм людини, сприяє попередженню шкідливих звичок. Обговорено питання стосовно відповідального ставлення до свого здоров’я.

26 вересня класний керівник Сіняговська Каміла Сергіївна разом із здобувачами освіти 11-Б провела виховний захід на тему «Щодо заборони відвідування лісів, лісосмуг та перебування на берегах річок на період дії воєнного стану в Україні». Метою заходу було виховання почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей, формування у дітей пильності та спостережливості до предметів, що їх оточують. Учнів було попереджено  про вибухонебезпечні предмети, про їхню загрозу життю та здоров’ю.


IV Національний антибулінговий урок

27 вересня класним керівником Сіняговською Камілою Сергіївною для здобувачів освіти 11-Б була проведена виховна година на тему: «IV НАЦІОНАЛЬНИЙ АНТИБУЛІНГОВИЙ УРОК», а саме попередження, виявлення та профілактика насильства серед неповнолітніх, форми шкільного булінгу, його соціальну структуру, причини цькування дитини, типові риси учнів «булі» та жертв, виховувати толерантне ставлення один до одного, відповідальність за дії і наслідки.


День захисника України

Класним керівником Сіняговською Камілою Сергіївно. Разом із здобувачами освіти було проведено виховний захід на тему “Урок Мужності” до Дня захисника України. Метою заходу є ознайомлення учнів з історією свята, виховувати почуття патріотизму, бажання захищати свою країну.


Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня 2023 року Сіняговською Камілою Сергіївною разом із здобувачами освіти Андріївського ліцею № 1 було проведено урок доброти, присвячений гуманному й відповідальному ставленню до тварин та Всесвітньому дню захисту тварин.


Міжнародний день ООН

24 жовтня в усьому світі та в Україні відзначається міжнародний день ООН, саме якому присвячена інформдайджест «Цікаві факти про ООН», який проведений вчителем історії Сіняговською Камілою Сергіївною разом із здобувачами освіти 11-Б 24 жовтня 2023 року.


День визволення України

28 жовтня вся Україна святкую День визволення України від фашистських загарбників. Цей день був вписаний до національного календаря сучасної України. Це відобразилося і в Указі Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року.

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!


День вшанування жертв Голодоморів

Для здобувачів освіти 11-Б класу проведено виховний захід, присвячений ушануванню пам’яті жертв голодомору, відповідно до Указу Президента України №598/2021 «Про заходи у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу».


Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В Україні триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» – заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Класним керівником Сіняговською Камілою Сергіївною для здобувачів освіти 11-Б проведено виховну годину на тему «Вшанування пам’яті студенток розстріляних у Монреалі».


День Збройних сил України

6 грудня здобувачі освіти 11-Б разом з класним керівником Сіняговською Камілою Сергіївною, і вся українська спільнота відзначають День Збройних сил України – свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої Батьківщини. Схиляємо голову перед вашим подвигом! Перед кожним солдатом, сержантом і офіцером. Особливо перед тими, хто сьогодні у вогні боїв та під обстрілами, у холодних замерзлих окопах та руїнах міцно тримає оборону та нищить підступного ворога. Слава Україні!!!


День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня здобувачі освіти 11-Б вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом.

Сьогодні ми виражаємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.
Наш обов‘язок сьогодні – не забувати подвиг, який здійснили ліквідатори ціною власного життя.
Дякуємо нашим воїнам за те, що ціною свого здоров’я та життя боронять кордони України та захищають її інтереси, твердо тримають позиції і відбивають напади ворогів, щоб ми могли жити у власних домівках, навчатися та працювати.

Година спілкування на тему «Українська мова в освітньому процесі»

В рамках проведення в ліцеї тижня правознавства для здобувачів 11-Б проведена година спілкування на тему «Українська мова в освітньому процесі». Державна мова є визначальним чинником і головною ознакою ідентичності української нації, яка історично сформувалася протягом багатьох століть.


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, класним керівником Сіняговською Камілою Сергіївною для здобувачів освіти 11-Б проведено захід «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану».
За десять років майже 150 тисяч українців пройшли через її горнило. Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти. Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали вдовими, 711 дітей – сиротами. Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами. Це страшна ціна, яку заплатила Україна за імперські амбіції Кремля.
Трагічний слід вона залишила для багатьох українців та їхніх сімей. Кожен виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід…
Вічна пам’ять загиблим.

День українського добровольця