1-А клас

Класний керівник

Обух Алла Володимирівна

 

 

Знайомтесь 1-А клас  (презентація класу)


Перший урок 2023/2024 навчальний рік


Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень (08.09-15.09)

У 1-А класі пройшов виховний захід присвячений до дня спорту під девізом «Здорові діти- здорова нація». Діти розгадували загадки, добирали прислівʼя про спорт, розповідали як вони підтримують своє здоровʼя займаючись фізичними навантаженнями, а також ділилися правилами улюблених рухливих ігор. В кінці заходу діти переглянули презентацію – виставку фотосвітлин «Спорт- запорука здоровʼя».
Урок пройшов цікаво і пізнавально⛹️‍♂️

 


15.09 у 1-А відбулися батьківські збори “Адаптація першокласників”


ГС Мінна безпека


19 вересня відбувся у 1-А класі виховний захід «Дорожній рух». Повторили правила дорожнього руху, пограли в гру з цеглинками Лего, переглянули презентацію ( діти біля дорожніх знаків )


Міжнародний день Миру


День захисників та захисниць України


День захисту тварин


Г.С. Увага! Повітряна тривога


Всесвітній день здорового харчування


Бесіда з БЖД на осінні канікули


День гарбуза


Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проведено другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

У 1 -А 14 листопада проведений захід «Обережно- дорога!». Спочатку діти повторили правила безпечної поведінки на дорозі, потім за допомогою різних завдань визначали найрозумнішого пішохода. Захід пройшов цікаво та пізнавально.


День доброти (13.11)


Міжнародний день толерантності


День Гідності та Свободи


День вшанування жертв Голодоморів. Акція “Запали свічку”


30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин

Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи, а натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів. Але також, потрібно турбуватися і про тих тваринок, які опинилися поза межами теплих будинків – їм зараз найскладніше, особливо у зимову пору. Пам’ятайте про відповідальність за домашніх улюбленців та будьте люблячими господарями. І прийміть вітання від учнів 1-А класу та їх класного керівника А.В.Обух.


Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В рамках Тижня правознавства у 1-А класі, класним керівником Аллою Обух, був проведений захід «Ти – людина, значить, маєш права». Першачки ознайомилися з історією Міжнародного свята – День прав людини; з правами, які має кожна дитина. На прикладі казок – досліджували, які порушувалися права героїв. Діти прийшли до висновку, що всі повинні знати свої права та вміти їх захищати.


День Збройних Сил України

Бесіда з БЖД перед зимовими канікулами


Батьківські збори. Підсумок І семестру


Зимові розваги

Виготовлення годівничок

Веселі канікули


День єднання

 


Міжнародний день рідної мови


Шевченківські дні


Сьогодні, 20 березня, діти 1-А класу відзначали аж три свята: День щастя, День Землі і День казки.

День Щастя

День щастя: складали асоціативний кущ « Щастя», грали в гру Так чи ні «Що робить людину щасливою» з лего, складали « закони щастя»


Всесвітній День Землі. Весняне рівнодення 

Діти переглянули мультфільм « Людина і Земля», повторили правила поведінки на природі , грали в гру «Можна- не можна, зробили поробку « Щаслива Земля». Зробили висновок, що потрібно берегти природу.


День казок

На уроках читання та математики діти виконували завдання від казкових героїв: пограли у вікторину « З якої казки», нейрочитання з Котигорошком, математична подорож з Буратіно, обчислювали вирази з іншими казковими  героями.


День води

Тема уроку ЯДС 21.03 « Кому потрібна вода» була присвячена святу Дню води, яке відзначають 22.03.
Спочатку діти пригадали всі стани води, граючи в гру «Де сховалося краплина?»; потім проводили цікаві досліди , визначаючи властивості води . Переглянули пізнавальне відео «Вода- колиска життя», пограли в дидактичні ігри «Кому потрібна вода» та «Для чого людям вода». Зробили висновки , що прісної води на землі мало, її потрібно берегти , використовувати економно.
На урок письма до діток завітали краплинки з цікавими завданнями.
Протягом дня грали в ігри «Сонечко і дощик», гра-медитація « Я море🌊», пальчикова гімнастика «Рибка».
Учні 1-А класу цей день провели цікаво і пізнавально


Бесіда БЖД на весняні канікули


Всесвітні день здоров’я

4 квітня до Всесвітнього дня здоров’я у 1-А класі відбулася година спілкування “Здоровий спосіб життя.


Міжнародний день Землі (22.04)


Міжнародний День матері

Тиждень безпеки дорожнього руху 2024

У 1-А класі пройшов урок «Правила дорожнього руху» під девізом «Щоб з вами не трапилось ніякої біди – будьте обережні на дорогах завжди!». Під час заняття діти повторили правила дорожнього руху, пограли у гру- вікторину « Дорожня азбука» та виконали руханку « Світлофор». Висновок: Будь обережним на дорозі!!!


Учасники конкурсу-виставки про правила дорожнього руху